O

Z

Hakkımızda

Merkezi İzmir 'de bulunan OzEnergy, yerel ve uluslararası enerji piyasalarında faaliyet göstermektedir. OzEnergy yöneticileri, Türkiye güneş enerji sektörünün oluşumundan itibaren, sektörün gelişimine öncülük etmiş profesyonellerdir. OzEnergy, Türkiye'deki projelerin yanında Ukrayna, Arnavutluk, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Irak ve Etiyopya gibi dünyanın çeşitli bölgelerindeki projelerde de aktif olarak yer almaktadır. OzEnergy 'nin hızlı, esnek ve konusunda uzman fotovoltaik profesyonelleri ve sektörde tanınmış kurulum, analiz ve güvenlik partner ağıyla; güneş enerji santrallerinin kurulumu ve kârlı işletilmesi için tüm hizmetleri sunmaktadır. OzEnergy uzmanları, 2019 yılı itibari ile toplamda 200 MWp 'ten fazla güneş enerji santrali projesinin mühendislik, tedarik, kurulum ve işletme-bakım süreçlerinde fiilen yer almıştır.

OzEnergy, Avrupa'nın en büyük EPC ve yatırımcısı konumunda olan Alman Enerparc AG 'nin yetkilendirilmiş bölge partneridir.

separator

Vizyonumuz

Vizyonumuz bölgesinde mühendislik, danışmanlık, müşavirlik ve epc-yönetim hizmetleri sunan önde gelen firmalardan biri olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz uluslararası partnerlerimizden know-how transferini gerçekleştirerek, ülkemize katma değer sağlamak ve bu katma değer ile istihdam sağlayarak bölgesindeki projeleri hayata geçirmektir.

ENERPARC AG

Enerparc AG, merkezi Hamburg, Almanya’da bulunan, uluslararası ticarete yönelmiş ve dinamik bir şekilde büyümekte olan bir firmadır. Yönetim ve ekip olarak Enerparc, yıllardır devam eden güneş enerjisi evrimine başarıyla öncülük etmeyi sürdürmektedir. Güneş enerji sektörüne öncülük eden Almanya başta olmak üzere, bütün Avrupa’da, Amerika’da ve Asya’da 2.000 Megawatt’ın üzerinde güneş enerji santrali kurulumu Enerparc'ın ortak deneyiminin kanıtıdır.

REFERANSLARIMIZ

O

Z

EKİBİMİZ

separator

İş Ortaklarımız

İLETİŞİM

separator
  • Originn Offices Kazımdirik Mah. 296/2 Sok. No:33
  • Bornova
  • İZMİR
  • info@ozenergy.com.tr