HAKKIMIZDA

OzEnergy, Avrupa’nın en büyük EPC ve yatırımcısı konumunda olan Alman Enerparc AG ‘nin yetkilendirilmiş bölge partneridir.

   Merkezi İzmir ‘de bulunan OzEnergy, yerel ve uluslararası enerji piyasalarında faaliyet göstermektedir. OzEnergy yöneticileri, Türkiye güneş enerji sektörünün oluşumundan itibaren, sektörün gelişimine öncülük etmiş profesyonellerdir. OzEnergy, Türkiye’deki projelerin yanında Ukrayna, Arnavutluk, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Irak ve Etiyopya gibi dünyanın çeşitli bölgelerindeki projelerde de aktif olarak yer almaktadır. OzEnergy ‘nin hızlı, esnek ve konusunda uzman fotovoltaik profesyonelleri ve sektörde tanınmış kurulum, analiz ve güvenlik partner ağıyla; güneş enerji santrallerinin kurulumu ve kârlı işletilmesi için tüm hizmetleri sunmaktadır. OzEnergy uzmanları, 2019 yılı itibari ile toplamda 200 MWp ‘ten fazla güneş enerji santrali projesinin mühendislik, tedarik, kurulum ve işletme-bakım süreçlerinde fiilen yer almıştır. OzEnergy, Avrupa’nın en büyük EPC ve yatırımcısı konumunda olan Alman Enerparc AG ‘nin yetkilendirilmiş bölge partneridir.

    Enerparc AG, merkezi Hamburg, Almanya’da bulunan, uluslararası ticarete yönelmiş ve dinamik bir şekilde büyümekte olan bir firmadır. Yönetim ve ekip olarak Enerparc, yıllardır devam eden güneş enerjisi evrimine başarıyla öncülük etmeyi sürdürmektedir. Güneş enerji sektörüne öncülük eden Almanya başta olmak üzere, bütün Avrupa’da, Amerika’da ve Asya’da 2.000 Megawatt’ın üzerinde güneş enerji santrali kurulumu Enerparc’ın ortak deneyiminin kanıtıdır.

EnglishTurkey